VÝSLEDKY VOLIEB DO VÚC
21.06.2012
14.11.2009 28.11.2009
Celkový počet zap. voličov ......................................... 484 ....................................... 485
Počet odovzdaných obálok ......................................... 120 ............................... 90
Počet platných odovzd. hlasov ........................................ 115 ........................................... 90
Účasť v percentách ........................................ 24,8% ....................................... 18,5%
Kandidáti na predsedu PSK v II. kole volieb : v Mníšku nad Popr. V celom prešovskom kraji
Ján Hudacký, Ing ................................. 54 ................53 686
Peter CHudík, MUDr. ................................ 36 .................63 179
Kandidáti na predsedu PSK : Celkový počet hlasov v kraji:
Ján Bajus ................................. 2 ....................... 2997
Ján Blaščák ................................. 1 ........................ 2482
Pavel Hagyari, JUDr. ................ 4 ......................... 26035
Ján Hudacký, Ing. ...................... 48 ......................... 37 340
Peter CHudík, MUDr. ..................50 ........................... 71 424
Ľuba Kráľová, PhDr.,Ph.D.......... 1 ............................ 4023
Milan Kručay, PhDr...................... 0 ............................. 788
Kvetoslava Supuková, MVDr...... 2 ............................. 1493
Fedor Šandor, MUDr................... 1 .............................. 1608
Radoslav Ščuka........................... 1 ............................. 3223
Kandidáti na poslancov do zastupiteľstva PSK : Celkový počet hlasov:
Anna Aftanasová, JUDr........................... 64 .................... 2839
Peter Bizovský, MUDr.,............................ 33 ..................... 3408
Rastislav Budzák, Ing............................. 2 ...................... 235
Ivana Buková, Ing.................................... 4 ..................... 656
Peter Burian, Ing..................................... 7 ......................495
Jozef Čupka, Bc...................................... 4 .................... 236
Michal Dlugolinský, Bc........................... 9 ................... 310
Dušan Duda, Mgr.................................... 2 ...................217
Miroslav Duda.......................................... 2 ...................203
Vasiľ Dzadík.............................................. 4 ................... 374
Jozef Eštočin, Ing.................................... 4 .................... 2120
Emil Gally................................................ 0 ..................93
Tatiana Hennelová, Ing......................... 1 ............... 164 Ivan Hirjak............................................... 4 ............... 356
Václav Homišan,Ing.............................. 2 ..................382
Pavol Chmeliar, Mgr............................. 11 ..................928
Valent Jaržembovský, RNDr................ 6 ................... 2211
Jozef Kaleta........................................... 1 .....................693
Kristián Kaleta...................................... 2 ....................428
Jozef Kandráč, Ing............................... 9 .................... 2093
Miroslav Knap, Ing............................... 4 ......................654
Milan Knapík, JUDr............................. 2 ...................... 1181
Rastislav Knapík, PhDr...................... 7 ..................... 536
Vladimír Koman, JUDr........................ 5 ..........504 František Kopinský, Ing.................... 0 .............366
Michal Kormaník, Ing..........................., 28 .................... 1050
Helena Kostecká, Ing.......................... 0 ...................565
Mária Miková, Mgr........................... 1 ................... 233
Miroslav Mikuda, MVDr.......................... 1 ..................460
František Orlovský, MUDr..................... 47 ....................... 2404
Zita Pleštinská, Ing................................ 30 ........................ 2212
Júlia Rybovičová, Ing............................ 1 .........................773
Peter Sokol, Ing................................... 38 .................... 3134
Rastislav Stašák, JUDr....................... 3 .....................1003
Peter Virostko....................................... 0 .....................199
Pavol Zamiška...................................... 11 ..................... 1294
Poslanci za Starú Ľubovňu : Peter Bizovský .......................3408
Peter Sokol ............................. 3134
Anna Aftanasová ........................2839
František Orlovský ......................2404
Predbežné výsledky za župana: Peter CHudík ............................. 71 424
Ján Hudacký ................................ 37 340